Zpět na příběhy

Andrea Svitáková

Z personálního managementu jsem přesídlila rovnou na mateřskou

Svou kariéru v personálním managementu jsem ukončila po 10 letech, kdy jsem nastoupila na rodičovskou dovolenou. Na mateřské jsem hledala různé přivýdělky a postupně mi docházelo, že skloubit zodpovědnou péči o děti s perspektivní prací nebude jen tak. Snila jsem o zaměstnání, které mi zajistí další rozvoj i dobrý plat. 
Svitkov-AndreaMgr. Andrea Svitáková

O TianDe mi řekla Renata Králová. Vše začalo nákupy a pokračovalo přivýdělkem

S produkty TianDe mě seznámila Renata Králová a mě na nich nejvíce zaujaly účinné látky a jejich altajský původ. Přesvědčilo mě i to, že většina z nich je určená pro běžnou spotřebu celé rodiny. Kosmetiku i drogerii jsem začala postupně zkoušet. 
 
Zanedlouho jsem zjistila, že tyto produkty opravdu pomáhají. Mně zmírnily projevy alergie a atopického ekzému, kamarádkám problémy s pletí a dětem zkrátily průběh nachlazení i viróz. Je příjemné žít bez léků a speciálních mastiček na předpisy. Nákupy téhle drogerie navíc stály mnohem méně peněz, což uvítala nejen naše rodina, ale i ženy na mateřské. V TianDe jsem viděla velký potenciál a rozhodla jsem se, že si u téhle firmy začnu přivydělávat.

Ze začátku se mne všichni ptali, proč to dělám. Dnes se ptají, jak jsem to udělala

Po půl roce mi bylo jasné, že už se do klasického zaměstnání nevrátím. Vydělávala jsem mnohem víc peněz a měla dost času i na rodinu. Vedle časové flexibility jsem získala také disciplínu, nové přátele v týmu a spoustu spokojených klientů. Moje úsilí se rychle odráží ve finančních odměnách, v poděkování týmu a recenzích od zákazníků. Na TianDe si nejvíce cením stability, dobrých vztahů mezi kolegy a příležitosti vzdělávat se u mezinárodně uznávaných odborníků. Vždy jsem toužila po práci, která mi bude dávat smysl, přinášet radost a spokojenost. Dnes ji mám. 

Oslovil vás příběh Andrei Svitákové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 720 186 248

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Andrea se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v okolí Prahy. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna