Pozadí stránky Můj příběh
70 mil. Kč
měsíční obrat naší sítě
60000
distributorů v celé naší síti
200 lídrů
na pozici vyšší než ředitel

Kraluji marketingovému úspěchu značky TianDe v Čechách

Dovedly mě sem různé životní pády i vzestupy

Po letech kariérních postupů a podnikatelských pádů můžu s uspokojením konstatovat, že jsem v Čechách významně přispěla a stále přispívám k marketingovému úspěchu značky TianDe. Jako marketingová manažerka největšího evropského e-shopu TianDe k tomu mám jedinečnou pozici. 
Pracuji s produkty TianDe, které nejenže jsou kvalitní a vysoce účinné, ale také cenově dostupné pro většinu domácností. Zároveň pracuji s lidmi, u kterých jsem vždy našla inspiraci a podporu - se synem Rudolfem jsme vybudovali síť více než 60 tisíc spotřebitelů i distributorů a s mým mužem Romanem rozvíjíme jeho měčínský e-shop www.kralovstvi-tiande.cz
 
Vedle toho spolupracuji také s dalšími lídry a distributory marketingové sítě TianDe. Pořádám pro ně různé typy školení, setkání a řadu dalších rozvojových programů. Lidé z naší sítě mě inspirují, motivují i dobíjí energií a já jsem jim za to moc vděčná.
Renata Králová s Romanem Kočím a synem Rudoulfem

Cesta sem nebyla ani přímá, ani rychlá. Postupně jsem úročila dlouholeté zkušenosti ze známých korporátů

Na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy jsem vystudovala obor Vzdělávání dospělých. Po studiích jsem začala pracovat ve společnosti Chemopetrol, kde jsem se z asistentky personální ředitelky vypracovala na šéfku vzdělávání. Měla jsem pod sebou všech 11 tisíc zaměstnanců. Zde jsem se naučila strategicky myslet a pochopila, jak komunikovat s rozdílnými cílovými skupinami. 
 
Další zkušenosti s rozvojem a řízením lidí jsem získala ve společnosti Coca–Cola, kde jsem pracovala jako jediný kouč v ČR. Později jsem působila v České pojišťovně, kde jsem se dál věnovala tréninku a rozvoji zaměstnanců. Právě práce na rozvoji lidí a jejich potenciálu mě naplňovala, ale chyběla mi nezávislost a možnost pracovat sama na sebe. Tak jsem se pustila do podnikání. 
Renata Králová - můj příběh

S podnikáním přišla svoboda, ale také tvrdý náraz na dno

Společně s bývalým manželem jsem rozjela podnikání, jehož část byla spojena s krátkodobými půjčkami, které využívali kupci nemovitostí. Potřebovali je na dobu, než dostali přidělené dlouhodobé úvěry. Část prostředků do podnikání jsme sami získali z bankovních úvěrů, což se později ukázalo jako chybná strategie. 
 
Ekonomická krize na konci první dekády spolu s pádem realitního trhu způsobila, že mnozí z našich klientů nebyli schopni své závazky vůči nám splatit. Naše podnikání i já osobně jsem se dostala do stejné situace vůči financujícím bankám, takže jsem musela vyhlásit insolvenci.   
 
Problémy se pak šířily kaskádovitě. Rozvedla jsem se. Řešila insolvenci. Zhoršil se můj zdravotní stav a nakonec jsem skončila v psychiatrické péči. Když jsem po několika týdnech odcházela do domácí péče, stála jsem před další výzvou... co dál? 

Odmítla jsem se vzdát. Vydala jsem se na novou cestu a odstartovala nový život

Vrhla jsem se na intenzivní studium marketingu u nás i v zahraničí a zkoumala příběhy úspěšných lidí po celém světě. Při té příležitosti mě oslovila myšlenka začít opravdu od začátku, odpoutat se od minulosti, “okralovat” svůj život. 
 
Protože mě vždy bavilo kreativní psaní, absolvovala jsem kurz tvůrčího psaní u známé české scénáristky Markéty Dočekalové. Studovala jsem také u zahraničních podnikatelských špiček. Při samostudiu jsem pak narazila na distribuční systém síťového nebo také multilevel marketingu. Když můj syn přišel s nápadem propojit principy síťového marketingu s digitálním marketingem, měla jsem znovu jasný cíl a směr.
 

Při hledání správné společnosti jsem se řídila doporučením jednoho ze světových lídrů MLM, podle něhož má správný multilevel mít dva předpoklady: (1) jde o spotřební zboží každodenního charakteru, (2) ceny jsou dobré, i kdybyste nakupovali beze slevy. To TianDe splňuje. Zamilovala jsem se do něj doslova na první namazání a od té doby se neohlížím zpět. 

Renata Králová se synem Rudolfem

Ochutnala jsem vítězství i porážky. Dnes už vím, že zasloužený vzestup víc chutná

Zažila jsem růst i pád. Začínala jsem ne z nuly, ale z mínusu. O to víc si vážím všeho, co dnes mám. Práce, rodiny, přátel, kolegů i peněz. 
 
Nejvíc si ale cením svého odhodlání hledat novou cestu, nevzdávat se, pracovat na sobě a rozvíjet se. Tento přístup mi pomohl znovu okralovat svůj život. 

O svém úspěchu v TianDe jsem napsala knihu. Funguje jako návod pro ostatní

Protože vím, kolik času a energie stojí za vybudováním úspěšného podnikání, rozhodla jsem se ostatním náročnou cestu ulehčit. Za svou kariéru jsem se potkala se spoustou lidí, kteří se v práci potýkali s podobnými problémy jako já na začátku. Své zkušenosti jsem proto sepsala a vytvořila metodu, se kterou bude vaše cesta za úspěchem v TianDe snazší. 
Více o knize Doporučujeme TianDe
renata pohovka

Chcete i vy kralovat svému životu? Naučím vás to

Jestli sami toužíte po změně, napište mi. Bez ohledu na to, zda hledáte nové ambiciózní pracovní cíle nebo chcete změnit obor. Ráda vám představím, jak obojího dosáhnout v TianDe. 
 
 
Vaše Renata Králová
Pozadí stránky - zlatá vlna