Zpět na příběhy

Gabriela Novotná

Ing. Gabriela Novotná
Ing. Gabriela Novotná

Pracovala jsem jako technický referent, ale mezi moje koníčky patří všechno živé

Od dětství se zajímám o přírodu, bylinky, medicinální houby i zdravý životní styl. Nejraději trávím čas s rodinou, přáteli a ráda pomáhám lidem. Dlouhá léta jsem pracovala jako personální konzultant a před mateřskou dovolenou jako technický referent. Jsem velký snílek, takže jsem v práci i s ohledem na koníčky necítila naplnění. Něco mi v ní chybělo a nebyly to peníze.  

K TianDe mě přivedly bolavé zuby mé dcery

Když dceři rostly zoubky, trpěla velkými bolestmi. Několik nocí jsme nespali. Googlila jsem na internetu tři slova - kosmetika čínská medicína. Tak jsem narazila na TianDe. Zkoumala jsem jejich zboží a protože mě zaujalo, rozhodla jsem se vyzkoušet produkty na podporu zdraví. Nechala jsem si vyřídit VIP kartičku a netrpělivě čekala na první balíček. Pak jsem hned otestovala náplasti na bolest a k mému překvapení se dcera za celou noc probudila jen jednou. Tím začala velká láska jménem TianDe. 

Nikdy by mě nenapadlo, že se TianDe budu živit. Než jsem potkala jednu sympatickou blondýnu

Za prvním balíčkem rychle následoval druhý, třetí, čtvrtý atd. Zkoušela jsem další zboží a nakupovala ho i pro členy rodiny. Psala jsem svoje vlastní recenze produktů a byla nadšená, že fakt fungují. To jsem si nemohla nechat pro sebe. Na podzim jsem jela na první produktové školení, kde jsem se seznámila s briliantovou ředitelkou Renatou Královou. Mluvila tenkrát o své cestě k TianDe, MLM podnikání a marketingovém plánu. Hned mi to docvaklo. Na mateřské jsem hodně řešila finance a doma jsme s manželem měli krizi. V hlavě se mi zrodil velký plán. 
 
Lásku a nadšení z produktů jsem se rozhodla šířit do všech světových stran. Mezi kamarádky, známé, na sociálních sítích. Na své cestě jsem poznala další nadšence, své nynější členy týmu, nové přátele. Dnes je pro mě TianDe nejen práce na plný úvazek, ale i životní styl. Miluji ji celým srdcem, protože mi dává opravdový smysl. Nejvíce si cením svobody, která mi umožňuje pracovat odkudkoliv. Těší mě i fakt, že pomáhám lidem, aby byli šťastnější, zdravější a finančně nezávislejší. Stejně jako já.

Oslovil vás příběh Gabrieli Novotné?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 733 483 949

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Gabriela se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky na Vysočině. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna