Zpět na příběhy

Ivana Nohavová

Ivana Nohavová
Ivana Nohavová

Práce výživové poradkyně mě bavila, ale trávila jsem v ní 12 hodin denně

V práci mi scházela svoboda, tak jsem si jednoho dne založila živnost, pronajala prostory a vydala se na volnou nohu. Myslela jsem, že tím dosáhnu všeho, co jsem si přála. Makala jsem na sobě a práce samotná mě velmi bavila. Jenže vedle výživového poradenství jsem se musela starat i o celé podnikání. Získávat zákazníky, pečovat o zaměstnance, vymýšlet strategii a pořád se učit. Bylo to vyčerpávající a moje úsilí ne vždy přinášelo očekávané ovoce. Pracovala jsem 12 hodin denně a na mých příjmech to nebylo moc vidět.

Vedle náročné práce jsem řešila i dlouholetý ekzém. Pomohlo mi hadí tonikum TianDe

8 let jsem se potýkala s ekzémem kolem očí, takže jsem často navštěvovala kožní lékaře, mazala se kortikoidy a používala mastičky z lékárny. Renata Králová mi jednou poslala tonikum z hadího tuku a ekzém byl za 2 dny pryč. Byla jsem tak nadšená, že jsem okamžitě zkoušet i další produkty TianDe. Zlepšila se mi pleť, vlasy a výsledků si všimlo i okolí. Všechny moje kamarádky chtěly výrobky také vyzkoušet. Zároveň jsem se začala víc zajímat o tradiční čínskou medicínu.

Měla jsem chuť naučit se o produktech víc. Mé nadšení inspirovalo i okolí

V lednu 2017 jsem začala šířit své zkušenosti dál a postupně budovala síť spokojených zákaznic. S láskou jsem se o ně starala a doporučovala jim produkty na jejich potíže. Zajímalo mě čím dál víc informací, překonávala jsem překážky a brzy se v TianDe stala ředitelkou. Opustila jsem své původní zaměstnání a pustila se do podnikání s kosmetikou naplno.
Ivana Nohavová - TianDe

Vytvářím komunitu žen, které se zajímají o své zdraví, krásu a nezávislé podnikání

Dnes se věnuji všem, kteří si chtějí splnit své sny stejně jako já. Díky tomu, že jsem 7 let pracovala jako certifikovaný kouč, jim můžu pomáhat překonávat překážky při dosahování jejich cílů. 
 
Mojí vášní vždy bylo cestování, proto jsem si přála pracovat svobodně a nezávisle na místě a čase. To mi práce v TianDe umožňuje, takže cestuji s celou rodinou po celém světě. Už mě neomezuje žádná pracovní doba a pevně dané místo v kanceláři. Navíc mi společnost několikrát ročně nabízí dovolené zdarma a já na ně moc ráda jezdím i se svým týmem. 

Oslovil vás příběh Ivany Nohavové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 739 037 999

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Ivana se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky ve Zlínském kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna