Zpět na příběhy

Jana Hanzlíková

Byla jsem maminka na mateřské a snila o finanční nezávislosti

V březnu 2017 jsem jako maminka na mateřské pobírala minimální rodičovský příspěvek. Přivydělávala jsem si jako OSVČ, ale když jsem spočítala náklady, vynaložený čas a příjem, došlo mi, že potřebuji změnu. Nejlépe projekt, kde budu mít lepší peníze a více svobody. Když jsem se v tehdejší práci zastavila, okamžitě se zastavily i mé příjmy. Snila jsem o životě, ve kterém si budu moct řídit pracovní život podle potřeb rodiny a dětí. Nikoliv naopak. 
Jana Hanzlkov TianDeMgr. Jana Hanzlíková

MLM podnikání jsem absolutně nevěřila. Jeden balík mi obrátil život vzhůru nohama 

Když jsem poprvé narazila na reklamu TianDe, objednala jsem si jen několik produktů na zkoušku. Okamžitě si mě získaly svým exotickým původem, vůní i přísadami. Kosmetika mi pomohla s křečovými žílami i padáním vlasů a já začala své zkušenosti zcela přirozeně šířit dál. Velmi mě překvapila neuvěřitelně pozitivní zpětná vazba ostatních - mnoho lidí chtělo zkoušet stále více produktů. Z mé obrovské euforie se strhla lavina nadšených samospotřebitelů. Po relativně krátké době tak přišly první manažerské úspěchy.
 
Mému rozhodnutí pracovat v síťovém marketingu ze začátku nikdo nevěřil. Při představě, že mám dvě malé děti a budu pracovat z domova, si mnozí klepali na čelo. Zdálo se jim to nemožné. Já, která jsem nikdy, ale opravdu nikdy, síťový marketing dělat nechtěla, jsem v něm našla vše, o čem jsem snila. 

Když si dnes vzpomenu na své předsudky, musím se smát

Práce v TianDe zbořila všechnu mou nedůvěru k síťovém marketingu. Na sebe jsem pracovala už dřív, takže jsem rychle zjistila, že tohle podnikání je v mnohém o dost jednodušší než to “klasické”. Už během 12 měsíců jsem dokázala vybudovat tým s měsíčním obratem přes milion korun. Díky byznysovým možnostem pomáhám ženám uplatnit jejich skrytý potenciál.
 
Dostávám za to nadstandardní plat, firma mi zařídila nové auto a dvakrát ročně platí mě i mé rodině dovolenou. Nemusím si už brát volno, když děti onemocní. Nemusím být zavřená v kanceláři od-do. Nejsem závislá na nikom a na ničem. Všechno se odvíjí od toho, jak si to sama nastavím. Jsem svoje vlastní firma a jasný důkaz toho, že “když se chce, tak to jde”.

Oslovil vás příběh Jany Hanzlíkové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 721 248 244

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Jana se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Jihočeském kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna