Zpět na příběhy

Klára Thiele Jirková

TianDe jsem poznala na mateřské, kdy jsem byla podruhé těhotná 

Na den, kdy jsem poznala TianDe nikdy nezapomenu. Bylo to 8. 8. 2017, kdy jsem byla na mateřské se skoro dvouletou dcerou a v druhém měsíci těhotenství. Se svou dlouholetou kamarádkou jsem vyrazila do Měčína za paní Renatou Královou.
 
Po třech hodinách jsme si odsud natěšeně odvážely plnou tašku produktů. Měly jsme ze všech těch informací zamotanou hlavu a hlavně obrovskou potřebu dát o tom vědět celému světu.
KláraIng. Klára Thiele Jirková

Než něco doporučím, musím to vždy nejdříve vyzkoušet sama na sobě

Po návštěvě v Měčíně jsme já i mé okolí poctivě testovali jeden produkt za druhým. Překvapilo mě, že se mi během týdne podařilo vyřešit nepříjemné problémy, které mě trápily od prvního porodu. Nadměrně jsem se potila a hodně se mi zhoršila pleť. 

TianDe se osvědčilo a já ho začala doporučovat dál

Jako první jsem začala používat produkty se šnečím mucinem a řadu Marine Collagen. Překvapilo mě, že potíže během pár dní ustoupily. I moji blízcí si nemohli TianDe vynachválit. Bylo mi jasné, že jsem našla další "lásku svého života". S čistým svědomím jsem o TianDe začala mluvit všude a se všemi.
Klára Thiele Jirková

Před druhým porodem jsem měla 1000členný tým. Po mateřské už práci hledat nemusím

Za půl roku jsem měla nejen obrovské těhotenské břicho, ale také 1000členný tým plný úžasných lídrů i samospotřebitelů. Už od začátku mi bylo jasné, že nebudu chtít po mateřské hledat jinou práci. Tahle mě maximálně baví a naplňuje dodnes. Mluvím s lidmi o produktech, jejich zdraví a problémech a čtu si jejich děkovné řádky. Pracuji, kdy se mi to hodí a nejsem vázaná ani na konkrétní místo. Potkávám spoustu nových přátel, plním sny sobě i ostatním, vzdělávám se a mám nadstandardní příjem. Firma mi platí leasing na auto a pár dovolených ročně. 
Každé ráno se probouzím s obrovskou pokorou. Jsem totiž neskutečně vděčná, že můžu být s dětmi doma na mateřské a zároveň žít svůj sen. Ale nejsem jediná. I lidé z mého týmu neustále rostou a postupně svůj život mění tak, jak si vysnili. Děkuji TianDe a především Renatě Králové za to, že mi stále ukazuje tu správnou cestu. Naše přátelství mi změnilo život.
Klára Thiele Jirková

Oslovil vás příběh Kláry Thiele Jirkové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 777 703 403

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Klára se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Krkonoších. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna