Zpět na příběhy

Lucie Kmentová

Lucie Kmentová
Lucie Kmentová

Když mi Renata řekla o TianDe, nechtěla jsem o něm ani slyšet

Poprvé mi o TianDe řekla kamarádka Renata Králová. Celé to na mě působilo jako další Avon a darovaný katalog jsem doma založila mezi ostatní. Moje péče o pleť v té době spočívala v nanášení krému Nivea a nočního krému. V drogerii jsem nepohrdla ničím, co bylo zrovna v akci. Jednou mi ale Nivea došla, tak jsem zavolala Renatě, že tedy jeden krém vyzkouším. Ale jen jeden!

Jenže jeden krém všechno změnil

Renata mi doporučila noční krém s hadím tukem. Byla jsem tehdy půl roku po porodu, starala se o nespavé miminko a byla jsem velmi unavená. Vypadala jsem hrozně. 
 
Když mi přítel po 14 dnech poctivého natírání řekl, že jsem nějak omládla, hodně mě to překvapilo. Změn si všimly i mé kamarádky. V tu chvíli jsem věděla, že jsem našla tu správnou kosmetiku. Postupně jsem TianDe prozkoumávala dál. Zjistila jsem, že když se registruji, dostanu všechny výrobky o třetinu levněji. Protože je registrace zdarma, hned jsem do ní šla.
Lucie Kmentová - Most

Pod vedením Renaty se stal z přivýdělku nadstandardní příjem

Během těhotenství jsem se bála, že budeme při mateřské dřít bídu s nouzí. Tenhle moment mi ale ukázal, že to půjde i jinak. Z oblíbené kosmetiky se stala obchodní příležitost. Pracovala jsem hlavně on-line a přes sociální sítě. Na mateřské jsem se vypracovala až na pozici zlaté ředitelky. Nyní jsem finančně nezávislá, takže s rodinou jezdíme na výlety, dovolené a volno si užíváme v zábavních centrech. TianDe mi vloni zaplatilo 2 dovolené a přispívá mi i na nové auto. Tohle není jen práce, ale hlavně láska a souznění. Baví mě pomáhat druhým růst. 

Oslovil vás příběh Lucie Kmentové?

Neváhejte a ozvěte se jí na osobní telefon 777 965 963

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Lucie se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Ústeckém kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna