Zpět na příběhy

Pavlína Macháčková

Velkou část života jsem věnovala práci s lidmi

Většinu profesního života jsem strávila v konkurenční firmě. Začínala jsem jako prodejce a postupně se vypracovala na lídra, supervizora, koordinátora a následně členku obchodní rady. Strávila jsem tu 23 let.
Vedla jsem tým prodejců a lídrů, organizovala desítky prezentačních akcí a obchodních školení. Vždy mě bavilo pracovat hlavně s nováčky a zapalovat v nich ohýnky nadšení. Za tu dobu jsem se opravdu hodně naučila. Získala jsem certifikáty na prezentační dovednosti, motivaci týmu a plánování času. 
Pavlína Macháčková - TianDePavlína Macháčková

Před lety jsem onemocněla rakovinou. Po léčbě mi pomohly přípravky TianDe

V roce 2014 jsem onemocněla rakovinou prsu. Tohle období bylo velice těžké nejen pro mě, ale i pro mou rodinu a hlavně děti. Věděla jsem, že to musím zvládnout, i když to bylo neskutečně dlouhé a vyčerpávající. Těšila jsem se na to, co mě čeká, až budu zdravá. Myslela jsem na to, co mám před sebou a na místa, která bych chtěla navštívit. Nad nemocí se mi podařilo vyhrát. Čas plynul a práce u konkurence skončila. 
Během rekonvalescence mi do cesty přišly výrobky TianDe. Když jsem začala testovat první vlaštovky, byla jsem paf z okamžitého účinku Slavitonu, který mi pomáhal na oteklé nohy. Vlasová řada Bio Rehab podpořil růst vlasů, které jsem po chemoterapii ztratila. Zvědavě jsem zkoušela i další produkty. 
Pavlína Macháčková z TianDe

Z kosmetiky se stala vysněná práce. Každý den využívám, co jsem se dosud naučila

Produkty jsem doporučovala svým známým a kamarádkám. Mluvila jsem o nich tak nadšeně, že kolem mě začal přirozeně vznikat tým stejně zapálených lidí. Za tu dobu se samozřejmě mnohonásobně rozrostl. Ale já mám pořád stejnou radost z toho, když vidím, jak všichni mí kolegové rostou nejen platově, ale i lidsky. 
Pavlína Macháčková
Jsem nesmírně ráda, že jsem se rozhodla pro firmu Tiande, která mě i mé rodině změnila život. Pomáhá mi plnit tajná přání, která jsem si vysnila v době nemoci. Svou práci miluji stejně jako lidi, které díky ní potkávám.

Oslovil vás příběh Pavlíny Macháčkové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 604 459 299

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Pavlína se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Jihomoravském kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna