Zpět na příběhy

Roman Kočí

Roman Kočí
Roman Kočí

Pracoval jsem 35 let jako kriminalista. Kosmetika pro mě byla jen provozní záležitost

Jako mnoho dalších mužů mě kosmetika moc nezajímala. Pracoval jsem v mužském kolektivu, kde se podobná témata vůbec neřeší. Kvůli práci jsme museli hodně sportovat, takže jsem samozřejmě nějaké produkty používal. V drogerii jsem ale pravidelně nakupoval jen běžné věci a moc nad tím nepřemýšlel.

TianDe jsem znal díky své partnerce. Produkty mi pomohly s bolavými klouby

Kosmetiku TianDe jsem měl na očích každý den, protože ji moje partnerka používala a také s ní podnikala. S produkty jsem se potkával i u našich přátel. Kvůli sportu mě často trápily bolesti kloubů a svalů, takže mi všichni doporučovali fytonáplasti. Překvapilo mě, že opravdu fungují. Od té doby pravidelně používám nejen je. 

Kromě zboží mě zaujal i byznys model značky. Dnes vlastním největší 
e-shop TianDe v Evropě

Zalíbily se mi i ostatní produkty a také jsem sledoval způsob, jakým se s nimi dá obchodovat. Po čase jsme s kamarádkou rozjeli malý e-shop, který se stal rychle populární. V létě 2017 jsem odešel z pozice vedoucího I. oddělení obecné kriminality a začal naplno rozvíjet podnikání v TianDe. Naše kamarádka se po dvou letech rozhodla z e-shopu odejít a já se stal jeho výhradním majitelem. Z kriminalisty zvyklého na drsné policejní prostředí jsem se stal mužem, který vlastní největší evropský e-shop s voňavou kosmetikou TianDe. 
Roman Kočí

Chcete spolupracovat přímo s Romanem Kočím?

Neváhejte a zavolejte mu na osobní telefon 607 015 614

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Roman se vám bude rád věnovat přes internet i během osobní schůzky v Plzeňském kraji. Zavolejte mu a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna