Zpět na příběhy

Simona Žáková

Mgr. Simona Žáková
Mgr. Simona Žáková

Vůně bylinek mě provází celý život

Bylinky mě zajímaly už jako dítě, proto jsem se ve škole účastnila všech přírodopisných soutěží a olympiád. Měla jsem doma spousty herbářů. Moji maminku i sestru léčivé bylinky taky zajímaly. Zdravotní problémy jsme se proto všechny snažily řešit alternativní cestou. Postupně jsme se seznamovaly s dalšími a dalšími druhy léčivých bylin i produkty tradiční čínské medicíny. Pro mě bylo vždy zásadní, že čínská medicína řeší příčinu a ne důsledek nemoci. 

Bavila mě čínská medicína, ale živily mě vysoké manažerské pozice

Studovala jsem vysokou školu se zaměřením na personální management. Po jejím dokončení mi rodiče neustále doporučovali, ať si najdu stabilní práci a vybuduji si odpovídající praxi. Takže mám za sebou úspěšných 20 let ve financích, bankovnictví a na vysokých manažerských pozicích v oblasti personalistiky. Právě tady jsem se naučila výborně komunikovat s lidmi a vytvářet jim stabilní pracovní zázemí.
 
V koutku duše jsem ale vždy toužila po práci, kde budu svobodná a budu mít příležitost rozvíjet své kreativní myšlení. Kde si sama určím, kolik času budu práci věnovat a kdy budu pracovat. 

S TianDe do sebe vše zapadlo. Dnes mě zaměstnává štěstí druhých

TianDe mi přišlo do cesty úplně náhodou. Spojilo mou milovanou tradiční čínskou medicínu s uměním vést tým a podat pomocnou ruku, když je potřeba. Dělá mi opravdu velkou radost, že můžu vést i ostatní ženy ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu. Tak jako mě to před pár lety naučila Renata Králová. 
 
Nastoupila jsem na novou cestu, kde si postupně plním své sny. TianDe pro mě není práce, ale spíš životní styl. V současné době mám tým úžasných žen a pomáhám jim naplňovat jejich přání a sny. Taková práce mi dává smysl. 
Simona Žáková - TianDe

Oslovil vás příběh Simony Žákové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 601 100 442

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Simona se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Olomouckém kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna