Zpět na příběhy

Vlasta Balážová

Rutinní gynekologický zákrok mi změnil celý život

Pracovala jsem jako pedikérka, takže jsem se každý den starala o zdraví a pohodlí zákazníků. Před pár lety jsem ale absolvovala běžný gynekologický zákrok, který měl nečekané důsledky. Trpěla jsem obrovskými bolestmi, menstruace probíhala ještě hůř než předtím, byla jsem malátná a ztrácela rovnováhu. Také jsem hůř viděla. Následkem těchto komplikací jsem musela s prací pedikérky přestat.
Vlasta balaovVlasta Balážová

K TianDe mě přivedly 2 ženy. Vděčná jsem jen Renatě Králové

Následky gynekologického zákroku mi pořádně zamíchaly se životem. Moje tehdejší lékařka mě i navzdory velkým bolestem, špatnému vidění a problémům s rovnováhou poslala zpět do práce. Jenže já kvůli komplikacím běhala další 3 měsíce po doktorech. Nakonec z toho byl zánět v celém těle a já začala hledat novou gynekoložku, která problémy nenechává zajít tak daleko.
 
Tenkrát jsem si díky Renatě Králové všimla TianDe. Vyzkoušela jsem bylinné vložky, které mi postupně pomohly vrátit se do normálního života. Znovu jsem mohla začít pracovat jako pedikérka. A rovnou s produkty TianDe. 

V TianDe vedu ostatní lidi, kteří chtějí mít práci jako koníček

Do TianDe jsem opravdu zamilovala. Nejdříve do bylinných vložek, pak i do šamponů, krémů a masek. Dnes učím muže i ženy, jak se cítit dobře a pečovat o zdraví a krásu. Neprovázím je jen samotnou kosmetikou, ale také profesní cestou v této firmě. Mám tým šikovných poradců, který se neustále rozšířuje. Tak jako dřív pomáhám lidem, jen jim tentokrát ukazuji, jak mít lepší a smysluplnější práci.

Oslovil vás příběh Vlasty Balážové?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 731 102 700

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Vlasta se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky na Vysočině. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna