Zpět na příběhy

Zuzana Grygier

Vedle práce hypotéční specialistky jsem se vždy věnovala mnoha dalším aktivitám

Jako OSVČ jsem si mohla všechny aktivity organizovat tak, abych je zvládala. Při práci jsem stihla vystudovat vysokou školu se zaměřením na andragogiku (vzdělávání dospělých) a věnovala se i dalším činnostem. Ať už šlo o finanční a hypoteční poradenství, kineziologické odblokování pomocí metody ONE (k ní mě opravňuje 27 mezinárodních certifikátů), nebo individuální a firemní kurzy německého jazyka.  
Zuzana GrygierMgr. Zuzana Grygier

Během mateřské se mi ozvala Renata Králová, se kterou jsem dříve spolupracovala 

Když jsem otěhotněla, snažila jsem se najít způsob, jak všechny své aktivity skloubit s rodinným životem. Jako živnostnici mě čekala i minimální mateřská. V té době se mi ozvala Renata Králová, se kterou jsme společně pracovali i na jiných projektech. Věděla jsem, že už rok spolupracuje s firmou TianDe, ale nepřikládala jsem tomu žádnou důležitost. Než přišlo naše osudové setkání. 

TianDe mě tak nadchlo, že jsem i bez kapitálu a zkušeností změnila profesi

S Renatou Královou jsme si o TianDe nejdříve povídaly, pak mi doporučila pár produktů na zkoušku a podle jejich účinků jsem se měla rozhodnout, zda by mě zajímala případná spolupráce. Tehdy mě trápily zničené vlasy, takže jsem vyzkoušela vlasovou kosmetiku. Produkty TianDe zafungovaly až neuvěřitelně rychle. Z dalších produktů jsem byla stejně nadšená. Bylo mi jasné, že si tento malý zázrak nemůžu nechat jen pro sebe. 

Dnes jsem nezávislá, mám úspěšné podnikání a vedu vlastní tým

Už od začátku jsem měla obrovskou chuť pomoct dalším ženám s podobnými problémy. Za tři měsíce jsem dosáhla na pozici ředitelky. Nyní pracuji nezávisle z domova, práce mě opravdu naplňuje a stíhám i rodinný život a péči o něj. Za sebou mám skvělý tým odvážných podnikatelek, které směřuji k lepším výsledkům a předávám jim všechny své zkušenosti a dovednosti. 

Oslovil vás příběh Zuzany Grygier?

Neváhejte a zavolejte jí na osobní telefon 723 442 207

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Zuzana se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky v Moravskoslezském kraji. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna