Zpět na příběhy

Zuzana Slováčková

Před pár lety jsem žila ze dne na den. O úspěšném životě se mi ani nesnilo

Není to tak dlouho, co jsem přežívala ze dne na den. Sužovaly mě existenční problémy a byla jsem ráda, že držím pohromadě. V tu dobu mě nikdy nenapadlo, že bych mohla být jednou úspěšná a už vůbec ne, že bych mohla vést tým podobně úspěšných žen. Jistá jsem si byla jen tím, že v téhle těžké situaci nechci zůstat.
Zuzana SlovakovZuzana Slováčková
Rozhodla jsem se vzít život do vlastních rukou a najít z těch potíží cestu ven. Největší motivací pro mě byl syn Martin, který je mi dodnes největší inspirací i oporou. 

O TianDe jsem se dozvěděla po skypu. Dříve než produkty jsem vyzkoušela školení Renaty Králové

Poprvé mi o TianDe řekl kamarád, když jsme si skypovali. V tu chvíli jsem vůbec netušila, že mou zásadní životní změnou bude on-line svět. První objednávka byla na cestě zrovna, když se v Brně konalo školení s Renatou Královou. Ačkoliv jsem produkty ještě nevyzkoušela, vydala jsem se za poslední peníze vlakem do Brna. Jela jsem až ze slovenských Nových Zámků, které jsou odtud vzdálené asi 245 kilometrů. 
 
Tehdy jsme na školení byli jen 3, ale i tak jsem se domů vracela nadšená (dnes tyto akce navštěvují stovky lidí). Zvědavě jsem začala používat produkty, které mi přišly v první objednávce. Byla jsem z nich tak nadšená, že jsem o nich říkala všem svým kamarádkám. Ačkoliv se to může zdát neuvěřitelné, všechny chtěly TianDe vyzkoušet. Tak se počet mých spokojených zákaznic postupně rozšiřoval.

Založila jsem malý
e-shop TianDe, který na Slovensku vyrostl v ten největší

Pro své zákaznice jsem rozjela na Slovensku e-shop, který se stále těší obrovské oblibě. Spousta mých klientek si začala TianDe přivydělávat a dnes jsou z nich úspěšné ředitelky dalších týmů. Od chvíle, kdy jsem si zamilovala TianDe, uplynuly asi 3 roky a za tu dobu se v mém životě hodně věcí změnilo. Stala se ze mě Perlová ředitelka se stále se rozrůstajícím týmem a z maličkého on-line obchodu, který jsem budovala po nocích doma v obýváku, je jeden z největších slovenských TianDe e-shopů. Splnila jsem si tak ten největší sen: podařilo se mi změnit život od základu a vybudovat si úspěšné podnikání.

Oslovil vás příběh Zuzany Slováčkové?

Neváhejte a ozvěte se jí na osobní telefon +421 948 848 429

V TianDe fungujeme hodně on-line, takže je jedno, odkud jste. Zuzana se vám bude ráda věnovat přes internet i během osobní schůzky při jejích cestách po Slovensku. Zavolejte jí a na podrobnostech se domluvíte.
Zpět na příběhy
Pozadí stránky - zlatá vlna