S měčínským e-shopem TianDe pomáháme nemocným dětem z Život dětem

V e-shopu TianDe Měčín jsem se rozhodli připojit k nadaci Život dětem a začali pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba. V rodinách a institucích, kde se s životem snaží poprat nemocné, handicapované nebo opuštěné děti. 

Do projektu jsme zapojili i rodiny z TianDe

TianDe změnilo život většině z nás, kteří s ním pracují nebo ho pravidelně používají. Pomáhá nám pečovat o krásu a zdraví nás samotných i našich rodin. Během naší práce se ale setkáváme i s příběhy, které zatím nejsou moc veselé. Když se s nimi seznámíte, dojde vám, že zdraví není samozřejmost. Zejména pokud jde o děti. Rozhodli jsme se úspěch
e-shopu využít pro něco dobrého. Usnadnit konkrétním dětem a rodinám jejich boj s nepřízní osudu. 
Renata Králová - Život dětem

Z každého nákupu dáváme stranou 3 Kč. Ročně dokážeme našetřit i 1 milion korun

Do pomoci nemocným dětem jsme zapojili i zákazníky našeho měčínského e-shopu. Z každého nákupu posíláme na speciální účet 3 Kč. V minulých letech jsme tímto způsobem dokázali našetřit milion korun za rok. Stali jsme se tak druhým největším sponzorem nadace Život dětem. Za to patří dík jak naší společnosti, tak věrným zákazníkům. 

Seznamte se s dětmi a rodinami z TianDe, kterým už jsme společně pomohli

O těchto dětech jsme se dozvěděli přes speciální firemní výzvu, kdy se nám ozývaly rodiny, které potřebují pomoc s léčbou svých dětí. Postupně se budeme snažit pomoci každé z nich. Přečtěte si jejich příběhy.
 
viktorka-na-novem-mechanickem-vozicku
hiporehabilitacni-pobyt-pro-alika
laura-je-vyzivovavna-enteralni-pumpou
honzik-behem-specialniho-treninku
V měčínském e-shopu nemyslíme jen na obchodní úspěchy. Stejnou měrou se zajímáme i o své okolí a neustále se snažíme najít způsob, jak být nápomocní. Nemocným dětem i dalším generacím.